To'liq nomlanishi:"NEFT-GAZ NORMA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.02.2021Ro'yxatga olish raqami:956063Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.02.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:40 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:74900 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn professionаl, ilmiy vа texnik fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714401 - Namangan viloyati, NamanganSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NEFT-GAZ NORMA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.02.2021Регистрационный номер:956063Дата перерегистрации:23.02.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:40 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:74900 - Прочая профессиональная, научная и техническая деятельность, не включенная в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления