To'liq nomlanishi:"QAMASHI ISTIQLOL AGRO " MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.05.2019Ro'yxatga olish raqami:1870Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 133 700 035.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85530 - Trаnsport vositаlаri xаydovchilаrini tаyyorlаsh mаktаblаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710220 - Qashqadaryo viloyati, Qamashi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.05.2019Регистрационный номер:1870Дата перерегистрации:11.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 133 700 035.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85530 - Деятельность школ подготовки водителей транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710220 - Кашкадарьинская область, Камашинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310060036237Статус свидетельства НДС: