To'liq nomlanishi:"PROFESSIONAL LEGION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.07.2011Ro'yxatga olish raqami:006132-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.07.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:02.06.2021Ustav kapitalining hajmi:2 500 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:80200 - Qo'riqlаsh tizimlаri sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:142Soliq rejimi:0 - Aylanmadan olinadigan soliqQQS sertifikati raqami:QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:18.07.2011Регистрационный номер:006132-11Дата перерегистрации:18.07.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:02.06.2021Размер уставного фонда:2 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:80200 - Деятельность в области систем охраныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления