To'liq nomlanishi:"GOLD GARDEN BUXARA" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.03.2021Ro'yxatga olish raqami:970254Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01191 - Em-xаshаk ekinlаri vа ulаrning urug`lаrini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1706219 - Buxoro viloyati, Kogon tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GOLD GARDEN BUXARA" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:29.03.2021Регистрационный номер:970254Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01191 - Выращивание кормовых культур и их семянОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1706219 - Бухарская область, Каганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления