To'liq nomlanishi:"GEMMA KOREA OFFICIAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2021Ro'yxatga olish raqami:945339Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.12.2025Ustav kapitalining hajmi:1 800 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727424 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:02.02.2021Регистрационный номер:945339Дата перерегистрации:02.02.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.12.2025Размер уставного фонда:1 800 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727424 - Ташкентская область, ЯнгиюльСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления