To'liq nomlanishi:"PARKENT SAMANDAR RAVNAQ" mas‘uliyati cheklangan jamiyati
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.04.2018Ro'yxatga olish raqami:596411Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.04.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727249830 - Toshkent viloyati, Parkent tumani, ParkentSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.04.2018Регистрационный номер:596411Дата перерегистрации:05.04.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727249830 - Ташкентская область, Паркентский район, ПаркентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления