To'liq nomlanishi:"O`ZINTERIMPEKS" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.07.2017Ro'yxatga olish raqami:04-0000773Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.07.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:12 904 340 589.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10410 - O'simlik vа hаyvonlаr yog`lаri vа moylаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"O`ZINTERIMPEKS" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:31.07.2017Регистрационный номер:04-0000773Дата перерегистрации:28.07.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 904 340 589.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10410 - Производство растительных и животных масел и жировОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020005376Статус свидетельства НДС: