To'liq nomlanishi:"AF BO`STONLIQ NON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.06.2019Ro'yxatga olish raqami:733291Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.01.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.02.2024Ustav kapitalining hajmi:98 548 603.60 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:10820 - Kаkаo, shokolаd vа sershаkаr qаndolаt mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727224 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AF BO`STONLIQ NON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.06.2019Регистрационный номер:733291Дата перерегистрации:29.01.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.02.2024Размер уставного фонда:98 548 603.60 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:10820 - Производство какао, шоколада и сахаристых кондитерских изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224 - Ташкентская область, Бостанлыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления