To'liq nomlanishi:"HAYITOV ELDOR" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.08.2015Ro'yxatga olish raqami:946/15Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.08.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1710229501 - Qashqadaryo viloyati, Koson tumani, KosonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HAYITOV ELDOR" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:04.08.2015Регистрационный номер:946/15Дата перерегистрации:04.08.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1710229501 - Кашкадарьинская область, Касанский район, КасанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления