To'liq nomlanishi:"UNIVERSAL HORSES STABLE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT XORIJIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.07.2021Ro'yxatga olish raqami:1016836Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:16 332 873 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77210 - Ko'ngil ochish vа sport uchun jihozlаr ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:19.07.2021Регистрационный номер:1016836Дата перерегистрации:26.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:16 332 873 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77210 - Аренда и лизинг развлекательного и спортивного инвентаряОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020219294Статус свидетельства НДС: