To'liq nomlanishi:"FEEL GOOD CORPORATION" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.04.2019Ro'yxatga olish raqami:709222Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.02.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:28.01.2026Ustav kapitalining hajmi:744 920 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:77390 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, boshqа mаshinа, uskunа vа moddiy mаblаg`lаr ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Дата регистрации:16.04.2019Регистрационный номер:709222Дата перерегистрации:27.02.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.01.2026Размер уставного фонда:744 920 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:77390 - Аренда и лизинг прочих машин, оборудования и материальных средств, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана