To'liq nomlanishi:"SOLARMIR INVEST" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.10.2020Ro'yxatga olish raqami:986327Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.11.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:08.05.2026Ustav kapitalining hajmi:800 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:68203 - Ko'p kvаrtirаli uylаr vа turаr joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326080197271QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:15.10.2020Регистрационный номер:986327Дата перерегистрации:24.11.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.05.2026Размер уставного фонда:800 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080197271Статус свидетельства НДС: