Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.06.2019Ro'yxatga olish raqami:722332Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:125 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13103 - Ipаk tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727224810 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumani, Bo‘stonliqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:13.06.2019Регистрационный номер:722332Дата перерегистрации:13.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:125 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13103 - Подготовка и прядение шелковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224810 - Ташкентская область, Бостанлыкский район, БостанлыкСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления