To'liq nomlanishi:"YOQUT IMPEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.01.2019Ro'yxatga olish raqami:669591Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.01.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.07.2022Ustav kapitalining hajmi:410 700 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:45402 - Mototsikllаr, ulаrning detаllаri, uzellаri vа jihozlаrining chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714212855 - Namangan viloyati, Namangan tumani, Qumqo‘rg‘onSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"YOQUT IMPEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.01.2019Регистрационный номер:669591Дата перерегистрации:18.01.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.07.2022Размер уставного фонда:410 700 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:45402 - Розничная торговля мотоциклами, их деталями, узлами и принадлежностямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714212855 - Наманганская область, Наманганский район, КумкурганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления