To'liq nomlanishi:"ALPAMIS" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.02.1995Ro'yxatga olish raqami:80-06Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.03.2004Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:450 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10710 - Non, xаmirdаn yangi tаyyorlаngаn qаndolаt mаhsulotlаri, tort vа pirojnoe ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1735212551 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Kegeyli tumani, KegeyliSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ALPAMIS" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:08.02.1995Регистрационный номер:80-06Дата перерегистрации:10.03.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:450 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10710 - Производство хлеба, свежих мучных кондитерских изделий, тортов и пирожныхОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1735212551 - Республика Каракалпакстан, Кегейлийский район, КегейлиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления