To'liq nomlanishi:"YOMBI TEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.05.2013Ro'yxatga olish raqami:008353-10Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.05.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:14130 - Boshqа ustki kiyimlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"YOMBI TEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.05.2013Регистрационный номер:008353-10Дата перерегистрации:29.05.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:14130 - Производство прочей верхней одеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030038872Статус свидетельства НДС: