Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.06.2017Ro'yxatga olish raqami:527256Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:56 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:27110 - Elektr dvigаtellаr, generаtorlаr vа trаnsformаtorlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727419 - Toshkent viloyati, ChirchiqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:19.06.2017Регистрационный номер:527256Дата перерегистрации:30.01.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:56 200 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:27110 - Производство электродвигателей, генераторов и трансформаторовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727419 - Ташкентская область, ЧиpчикСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327200119503Статус свидетельства НДС: