To'liq nomlanishi:"OLMAS QODIR SHEXRUZ" OILAVIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.06.2016Ro'yxatga olish raqami:14125Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.06.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:73110 - Reklаmа аgentliklаriTashkiliy-huquqiy shakl:120 - Oilaviy korxonaSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OLMAS QODIR SHEXRUZ" OILAVIY KORXONA
Дата регистрации:06.06.2016Регистрационный номер:14125Дата перерегистрации:06.06.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:73110 - Рекламные агентстваОПФ:120 - Семейное предприятиеСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления