To'liq nomlanishi:"MMM GLOBAL GROUP 777" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.02.2024Ro'yxatga olish raqami:2389805Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:33179 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn trаnsport uskunаlаrining boshqа turlаrini tа'mirlаsh vа texnik xizmаt ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MMM GLOBAL GROUP 777" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.02.2024Регистрационный номер:2389805Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:33179 - Ремонт и техническое обслуживание прочего транспортного оборудования, не включенного в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления