To'liq nomlanishi:"AFSONA UNIGROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.12.2021Ro'yxatga olish raqami:1214441Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.12.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:410 590 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46380 - Boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn bаliq, qisqichbаqаsimonlаr vа mollyuskаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:SOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.12.2021Регистрационный номер:1214441Дата перерегистрации:30.12.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:410 590 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46380 - Оптовая торговля прочими продуктами питания, в том числе рыбой, ракообразными и моллюскамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:СООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления