To'liq nomlanishi:"BEST LOGISTIC ALLIANCE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.05.2019Ro'yxatga olish raqami:720781Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.05.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.01.2022Ustav kapitalining hajmi:18 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:45191 - Boshqа motorli trаnsport vositаlаrining ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727424 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.05.2019Регистрационный номер:720781Дата перерегистрации:08.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.01.2022Размер уставного фонда:18 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:45191 - Оптовая торговля прочими моторными транспортными средствамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727424 - Ташкентская область, ЯнгиюльСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления