To'liq nomlanishi:"SAM VAVILON TEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.07.1998Ro'yxatga olish raqami:372-ФQayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.02.2004Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.11.2024Ustav kapitalining hajmi:174 754 285.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:13990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SAM VAVILON TEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.07.1998Регистрационный номер:372-ФДата перерегистрации:09.02.2004Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.11.2024Размер уставного фонда:174 754 285.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:13990 - Производство прочих текстильных изделий, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318010029662Статус свидетельства НДС: