To'liq nomlanishi:"DO`STLIK DON MAHSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.03.1981Ro'yxatga olish raqami:140Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.10.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:970 375 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:52100 - Omborlаrgа joylаsh vа sаqlаsh ("o'zpaxtasanoat" ajning mintaqaviy paxta terminallaridan tashqari)Tashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1708215 - Jizzax viloyati, Do‘stlik tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:144Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:308050000074QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:12.03.1981Регистрационный номер:140Дата перерегистрации:28.10.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:970 375 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1708215 - Джизакская область, Дустликский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:144 - Собственность открытых акционерных обществНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:308050000074Статус свидетельства НДС: