To'liq nomlanishi:"BLOCK CENTREX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.06.2019Ro'yxatga olish raqami:736346Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.08.2022Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Boshqa tugatilganlar (30,31,32, 33 holatdan tashqari tugatilgan korxonalar)IT-Park rezidenti:
OKED:62090 - Аxborot texnologiyalаri vа kompyuter tizimlаri sohаsidаgi boshqа fаoliyat turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730401 - Farg‘ona viloyati, Farg‘onaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BLOCK CENTREX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.06.2019Регистрационный номер:736346Дата перерегистрации:21.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.08.2022Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:62090 - Другие виды деятельности в области информационных технологий и компьютерных системОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления