To'liq nomlanishi:"ORIENT TAX ADVISORY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.01.2018Ro'yxatga olish raqami:567279Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:21.08.2025Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:69203 - Soliq solish mаsаlаlаri bo'yichа mаslаhаtchilаr xizmаtiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.01.2018Регистрационный номер:567279Дата перерегистрации:05.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.08.2025Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:69203 - Услуги налоговых консультантовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления