To'liq nomlanishi:"LUMEN SALES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.10.2014Ro'yxatga olish raqami:007851-09Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.01.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:06.07.2023Ustav kapitalining hajmi:5 425 704 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:47599 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа yoritish uskunаlаri vа boshqа mаishiy jihozlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"LUMEN SALES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.10.2014Регистрационный номер:007851-09Дата перерегистрации:18.01.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.07.2023Размер уставного фонда:5 425 704 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47599 - Розничная торговля в специализированных магазинах осветительным оборудованием и прочими бытовыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления