To'liq nomlanishi:"MAXSETBAY-SULTAN" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.05.2021Ro'yxatga olish raqami:986877Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.07.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01113 - Moyli ekinlаr vа ulаrning urug`ini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735240 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Chimboy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.05.2021Регистрационный номер:986877Дата перерегистрации:20.07.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01113 - Выращивание масличных культур и их семянОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735240 - Республика Каракалпакстан, Чимбайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления