To'liq nomlanishi:"BUSINESSBROKER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.02.2022Ro'yxatga olish raqami:1100857Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.04.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:02.03.2026Ustav kapitalining hajmi:321 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:66120 - Qimmаtli qog`ozlаr vа tovаrlаrgа shаrtnomаlаr bo'yichа brokerlik xizmаtiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:19.02.2022Регистрационный номер:1100857Дата перерегистрации:16.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:02.03.2026Размер уставного фонда:321 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:66120 - Брокерские услуги по контрактам на ценные бумаги и товарыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления