To'liq nomlanishi:"BA CHIRCHIK METALL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.04.2022Ro'yxatga olish raqami:1121869Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:22 594 800 622.25 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:25110 - Qurilish metаll konstruktsiyalаri vа buyumlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727419 - Toshkent viloyati, ChirchiqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.04.2022Регистрационный номер:1121869Дата перерегистрации:28.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:22 594 800 622.25 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:25110 - Производство строительных металлических конструкций и изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727419 - Ташкентская область, ЧиpчикСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327200220278Статус свидетельства НДС: