To'liq nomlanishi:"ZETTA BRIQUETTES" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.07.2018Ro'yxatga olish raqami:626095Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.12.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.12.2025Ustav kapitalining hajmi:454 084 650.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:16290 - Boshqа yog`och buyumlаr ishlаb chiqаrish; po'kаk, pohol vа to'qish uchun mаteriаllаrdаn buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727228 - Toshkent viloyati, Bo‘ka tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:31.07.2018Регистрационный номер:626095Дата перерегистрации:29.12.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.12.2025Размер уставного фонда:454 084 650.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:16290 - Производство прочих деревянных изделий; производство изделий из пробки, соломки и материалов для плетенияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727228 - Ташкентская область, Букинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления