To'liq nomlanishi:"TASHKENT ELEKTRO DVIGATEL" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2012Ro'yxatga olish raqami:1284Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.05.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:29.12.2025Ustav kapitalining hajmi:320 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:27110 - Elektr dvigаtellаr, generаtorlаr vа trаnsformаtorlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.05.2012Регистрационный номер:1284Дата перерегистрации:23.05.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.12.2025Размер уставного фонда:320 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:27110 - Производство электродвигателей, генераторов и трансформаторовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления