To'liq nomlanishi:BRAYTON BUSINESS MA SULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.10.2009Ro'yxatga olish raqami:004848-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.03.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:77110 - Engil аvtomobillаr vа engil motorli trаnsport vositаlаri ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.10.2009Регистрационный номер:004848-11Дата перерегистрации:19.03.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:77110 - Аренда и лизинг легковых автомобилей и легких моторных транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления