To'liq nomlanishi:"KOSON BAXT TEKSTIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.04.2020Ro'yxatga olish raqami:834291Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:12 400 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710229 - Qashqadaryo viloyati, Koson tumaniSOOGU:04564 - “O‘zbekiston paxta-to‘qimachilik klasterlari” uyushmasi

Дата регистрации:08.04.2020Регистрационный номер:834291Дата перерегистрации:21.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 400 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710229 - Кашкадарьинская область, Касанский районСООГУ:04564 - Ассоциация «Хлопково-текстильные кластеры Узбекистана»
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310080106272Статус свидетельства НДС: