To'liq nomlanishi:"PACHOLI AKA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.10.2022Ro'yxatga olish raqami:1989135Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:69201 - Buxgаlterlik hisobi sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PACHOLI AKA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.10.2022Регистрационный номер:1989135Дата перерегистрации:09.01.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:69201 - Деятельность в области бухгалтерского учетаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления