To'liq nomlanishi:"GLOBAL IMPORTS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.07.2020Ro'yxatga olish raqami:868227Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 718 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46190 - Keng аssortimentdаgi tovаrlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730405 - Farg‘ona viloyati, Qo‘qonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:330030120124QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"GLOBAL IMPORTS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.07.2020Регистрационный номер:868227Дата перерегистрации:12.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 718 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46190 - Деятельность агентов по оптовой торговле товарами широкого ассортиментаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730405 - Ферганская область, КокандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330030120124Статус свидетельства НДС: