To'liq nomlanishi:"UNIFEED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.09.2018Ro'yxatga olish raqami:636348Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.10.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 681 132 800.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10910 - Fermаlаrdа boqilаdigаn hаyvonlаr uchun tаyyor ozuqа ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727206 - Toshkent viloyati, Oqqo‘rg‘on tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UNIFEED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.09.2018Регистрационный номер:636348Дата перерегистрации:27.10.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 681 132 800.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10910 - Производство готовых кормов для животных, содержащихся на фермахОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727206 - Ташкентская область, Аккурганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления