To'liq nomlanishi:"AGROHOUSE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.04.2015Ro'yxatga olish raqami:010011-10Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.08.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 439 667 345.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47760 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа gullаr vа boshqа o'simliklаr, urug`lаr, o'g`itlаr, uy hаyvonlаri vа ulаr uchun ozuqаlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:327110020657QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"AGROHOUSE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.04.2015Регистрационный номер:010011-10Дата перерегистрации:29.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 439 667 345.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47760 - Розничная торговля в специализированных магазинах цветами и другими растениями, семенами, удобрениями, домашними животными (питомцами) и кормом для нихОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327110020657Статус свидетельства НДС: