To'liq nomlanishi:"POYTAXT TA`MINOT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.07.2018Ro'yxatga olish raqami:624610Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.07.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.05.2025Ustav kapitalining hajmi:3 910 636 900.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46120 - Yoqilg`i, rudаlаr, metаllаr vа kimyoviy moddаlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"POYTAXT TA`MINOT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.07.2018Регистрационный номер:624610Дата перерегистрации:24.07.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.05.2025Размер уставного фонда:3 910 636 900.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46120 - Деятельность агентов по оптовой торговле топливом, рудами, металлами и химическими веществамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления