To'liq nomlanishi:"PALOXON NURLI KELAJAK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.05.2017Ro'yxatga olish raqami:7323Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.05.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:59 324 690.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:14310 - To'qilgаn vа trikotаj pаypoq-noski mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730221856 - Farg‘ona viloyati, Uchko‘prik tumani, PalaxonSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Дата регистрации:12.05.2017Регистрационный номер:7323Дата перерегистрации:12.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:59 324 690.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:14310 - Производство вязаных и трикотажных чулочно-носочных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730221856 - Ферганская область, Учкуприкский район, ПалаханСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330180122251Статус свидетельства НДС: