To'liq nomlanishi:"PROTILES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.11.2023Ro'yxatga olish raqami:2320505Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.06.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:11 690 794 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46730 - Yog`och, qurilish mаteriаllаri vа sаnitаriya-texnik uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724226 - Sirdaryo viloyati, Sardoba tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:324090234292QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"PROTILES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.11.2023Регистрационный номер:2320505Дата перерегистрации:04.06.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:11 690 794 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46730 - Оптовая торговля лесоматериалами, строительными материалами и санитарно-техническим оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724226 - Сырдарьинская область, Сардобский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:324090234292Статус свидетельства НДС: