To'liq nomlanishi:ПОСТОЯННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "KOC CONSTRUCTION MEKANIK VE ELEKTRIK A.S."
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.12.2020Ro'yxatga olish raqami:1001/2020Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.12.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.03.2024Ustav kapitalining hajmi:1.00 UZSHolati:Boshqa tugatilganlar (30,31,32, 33 holatdan tashqari tugatilgan korxonalar)IT-Park rezidenti:
OKED:82990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, xo'jаlik fаoliyatigа yordаmchi xizmаt ko'rsаtishning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:330 - Filial yoki vakolatxona sifatida rasmiylashtirilmagan alohida bo'linmaSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:ПОСТОЯННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "KOC CONSTRUCTION MEKANIK VE ELEKTRIK A.S."
Дата регистрации:05.12.2020Регистрационный номер:1001/2020Дата перерегистрации:05.12.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.03.2024Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:82990 - Прочие виды вспомогательного обслуживания хозяйственной деятельности, не включенные в другие категорииОПФ:330 - Обособленное подразделение, не оформленное в качестве филиала или представительстваСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления