To'liq nomlanishi:"MULTI MEDIA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.07.2020Ro'yxatga olish raqami:876103Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.07.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.01.2026Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:73110 - Reklаmа аgentliklаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724401 - Sirdaryo viloyati, GulistonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MULTI MEDIA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.07.2020Регистрационный номер:876103Дата перерегистрации:28.07.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.01.2026Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:73110 - Рекламные агентстваОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724401 - Сырдарьинская область, ГулистанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления