To'liq nomlanishi:"KOREA PLAST BUSINESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.02.2018Ro'yxatga olish raqami:582038Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.02.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.02.2022Ustav kapitalining hajmi:2 205 032 704.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:22210 - Plаstmаssа plitаlаr, tаsmаlаr, quvurlаr vа profillаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708401 - Jizzax viloyati, JizzaxSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:27.02.2018Регистрационный номер:582038Дата перерегистрации:27.02.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.02.2022Размер уставного фонда:2 205 032 704.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:22210 - Производство пластмассовых плит, полос, труб и профилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708401 - Джизакская область, ДжизакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления