To'liq nomlanishi:"SELL WAY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.10.2018Ro'yxatga olish raqami:642540Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.07.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.11.2024Ustav kapitalining hajmi:Holati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46330 - Sut mаhsulotlаri, tuxum, ovqаtgа ishlаtilаdigаn yog` vа moylаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SELL WAY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.10.2018Регистрационный номер:642540Дата перерегистрации:09.07.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.11.2024Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46330 - Оптовая торговля молочными продуктами, яйцами, пищевыми маслами и жирамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления