To'liq nomlanishi:"MTS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.05.1996Ro'yxatga olish raqami:791-КQayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.05.1996Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:158 630 544.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:29310 - Аvtotrаnsport vositаlаri uchun elektr vа elektron butlovchi qismlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MTS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:04.05.1996Регистрационный номер:791-КДата перерегистрации:04.05.1996Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:158 630 544.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:29310 - Производство электрических и электронных комплектующих для автотранспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления