To'liq nomlanishi:"UCHQO`RG`ON SAPO EXCLUSIVE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.02.2016Ro'yxatga olish raqami:50Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.05.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.08.2024Ustav kapitalining hajmi:5 452 310 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:20410 - Sovun vа yuvish vositаlаri, tozаlаsh vа sаyqаllаsh prepаrаtlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714234 - Namangan viloyati, Uchqo‘rg‘on tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:29.02.2016Регистрационный номер:50Дата перерегистрации:22.05.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.08.2024Размер уставного фонда:5 452 310 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:20410 - Производство мыла и моющих средств, чистящих и полирующих препаратовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714234 - Наманганская область, Учкурганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления