To'liq nomlanishi:"SREDAZENERGOSETPROEKT" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.04.1997Ro'yxatga olish raqami:000287-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.07.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 375 280 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:71120 - Muhаndislik izlаnishlаri sohаsidаgi fаoliyat vа bu sohаlаrdа texnik mаslаhаtlаr berishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326040006515QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"SREDAZENERGOSETPROEKT" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:29.04.1997Регистрационный номер:000287-11Дата перерегистрации:14.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 375 280 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71120 - Деятельность в области инженерных изысканий и предоставление технических консультаций в этих областяхОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326040006515Статус свидетельства НДС: