Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.02.2021Ro'yxatga olish raqami:1039554Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.11.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:21.02.2023Ustav kapitalining hajmi:69 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:82110 - Kompleks mа'muriy-boshqаruv xizmаti ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.02.2021Регистрационный номер:1039554Дата перерегистрации:15.11.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.02.2023Размер уставного фонда:69 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:82110 - Комплексное административно-управленческое обслуживаниеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления