To'liq nomlanishi:"PAPER CRAFT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2017Ro'yxatga olish raqami:007765-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.11.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:399 488 489.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:17220 - Xo'jаlik-mаishiy vа sаnitаriya-gigienаgа mo'ljаllаngаn qog`oz buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PAPER CRAFT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.04.2017Регистрационный номер:007765-11Дата перерегистрации:12.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:399 488 489.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:17220 - Производство бумажных изделий хозяйственно-бытового и санитарно-гигиенического назначенияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления