To'liq nomlanishi:"ABDURAXIMOV BOBURJON" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.02.2003Ro'yxatga olish raqami:Х-180/2Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.02.2003Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:15 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:03120 - Chuchuk suvlаrdа bаliq ovlаshTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1710220847 - Qashqadaryo viloyati, Qamashi tumani, RabodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ABDURAXIMOV BOBURJON" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:14.02.2003Регистрационный номер:Х-180/2Дата перерегистрации:14.02.2003Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:15 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:03120 - Пресноводное рыболовствоОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1710220847 - Кашкадарьинская область, Камашинский район, РавотСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления